Introduktionsdag/ Prova på dag

Kom och lär känna oss, träna din hund och få en introduktion till våra utbildningar. Vi håller till på Strömma Naturbruksgymnasium i Sätila.

Varje år har vi ett läger/inspirationsdagar för våra utbildade hundteam. Vi erbjuder i samband med detta även en introduktionsdag för hundteam som funderar på att komma till oss och utbilda sig men vill veta lite mer.

Under en dag får du möjlighet att lära dig mer om våra lämplighetstester, våra utbildningar, träffa utbildade hundteam och träna inför att delta på våra utbildningar. Det har varit ett mycket uppskattat event och platserna fylls snabbt upp.

Om du är intresserad ska du anmäla dig via denna länk eller klicka på bilden.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfScVwYefzjOirH2-uxeNbH3eZ2otdgwmGhYPdr3UkmGJyJqA/viewform

stro%cc%88mma_bild